busy do Niemiec, Busy do Holandii http://busymustang.pl/

Co robić podczas nużącej jazdy samochodem?

Im cieplej na dworze, tym częściej człowiek zaczyna marzyć o – niekoniecznie dalekich – wojażach. Warto wziąć to pod uwagę zwłaszcza przy planowaniu letniego urlopu. Długa podróż może być nużąca, męcząca i nudna, zwłaszcza dla młodszych pociech. By temu zapobiec, można sięgnąć po zdobycze techniki i doposażyć samochód w elektronikę, która zapewni nam zajęcie na długie godziny i pozwoli bezboleśnie przetrwać nieuchronny czas podróży.
Na szczęście urządzenia tego typu są coraz popularniejsze i nie można narzekać na mały wybór. Jedną z takich opcji jest zamontowanie w samochodzie monitorów. Są montowane w zagłówkach, desce rozdzielczej, a nawet na suficie. Dostępne są różne rozmiary monitorów, z których każdy może pełnić określoną funkcję.
Można na nich obejrzeć zarejestrowany wcześniej film z wakacji, można puścić dzieciom kreskówki podczas drogi, można wreszcie odprężyć się już wieczorem, po zakończonej jeździe i obejrzeć odprężającą komedię albo film akcji. Używając słuchawek można także słuchać muzyki, traktując samochód jako ogromny odtwarzacz.
Kolejnym typem elektroniki, który warto rozważyć, są tablety. Można na nich zainstalować gry dla naszych milusińskich lub potraktować jako czytnik i korzystać z niego do przeglądania czasopism lub po prostu czytania książek. Możliwości jest wiele, a co najlepsze, żadna z nich nas nie ogranicza.
Wybierając sprzęt, pamiętajmy o tym, aby był dostosowany do warunków jazdy. Odpowiednia wielkość i jasność wyświetlaczy czy głośność systemu audio zarówno wspomóc, jak i zakłócić naszą jazdę na wakacje.